I-SZOP.pl
porównywarka cen
I-SZOP.pl - wyszukiwarka gier planszowych, karcianych, RPG, kolekcjonerskich, figurkowych i bitewnych - porównaj ceny w sklepach internetowych
Nasza strona internetowa wyświetla reklamy - utrzymujemy ją w ten sposób.
Prosimy - rozważ wsparcie dla nas, umieszczając tę stronę na białej liście w Twojej wtyczce do blokowania reklam.
Marvel United - X-Men
Mistrzostwa Polski w Puerto Rico
Eleven
GORĄCE OKAZJE
Słup ognia
Słup ognia
109.00 zł
Sonar
Sonar
35.99 zł
Little Town
Little Town
69.00 zł
Tortuga 2199
Tortuga 2199
179.00 zł
NAJNOWSZE OKAZJE
1
Opublikowano: 2023-02-10 08:05:00 przez Wolvie
Nowe Pokolenia
Cena: 90.71 zł TaniaKsiazka
W kronikach wsi otwiera się nowy rozdział, nadchodzą nowe Pokolenia. Każdy gracz kontroluje jedną wioskę i stara się zapewnić jej mieszkańcom dobrobyt i sławę. Każdy gracz zarządza jedną wioską, stara się zapewnić jej mieszkańcom dobrobyt i sławę, dysponując mieszkańcami z 5 profesji: opata, podróżnika, radnego, rzemieślnika i kupca. Aby przyciągnąć nowych klientów i mnichów do wioski, gracze ja rozbudowują, wznosząc nowe budynki, powiększając pola uprawne i sprzedając wyprodukowane dobra, a wszystko to pod presją uciekającego czasu. Co jakiś czas jeden z mieszkańców wioski umiera, pozostawiając swoje stanowisko wolne. I mimo, że można jego potomka przyuczyć do zawodu, to i tak wkrótce okaże się, że trzeba zaniedbać pewne obszary na rzecz innych. Nowe Pokolenia to samodzielna gra, której akcja toczy się w tym samym "uniwersum", co utytułowana gra POKOLENIA. Łącząc znajome elementy ze świeżą mechaniką oczaruje zarówno nowych graczy, jak i doświadczonych fanów Pokoleń.
1
Opublikowano: 2023-02-09 23:48:36 przez nicktlk
Too Many Bones: Ghillie
Cena: 124.90 zł DragonEye
1
Opublikowano: 2023-02-02 19:07:25 przez Wolvie
Khora: Rozkwit Imperium
Cena: 107.89 zł Morele
Khora: Rozkwit Imperium to strategiczna gra planszowa, przenosząca graczy do starożytnej Grecji. Stając na czele polis, takich jak Ateny, Sparta czy Milet, będziemy rywalizować o wpływy i dominację w antycznym świecie. Khora: Rozkwit Imperium jest grą cywilizacyjną, w której będziemy chcieli poprowadzić swoje państwo do rozkwitu. Każdą z dziewięciu rund otwiera jedna karta wydarzenia, a my musimy zbierać podatki, zdobywać zasoby i rywalizować w wyścigach na torach rozwoju.
1
Opublikowano: 2023-02-02 19:06:53 przez Wolvie
Wahadło
Cena: 91.73 zł Gandalf
Wahadło to gra czasu rzeczywistego podczas której wcielimy się w potężnego szlachcica, a naszym celem będzie zdobycie tytułu Wiecznego Króla, prawdziwego władcy Dünyi. Aby tego dokonać, musimy w czasie rzeczywistym zarządzać podwładnymi, stosować fortele i podbijać prowincje, aby ostatecznie zdobywać zasoby i punkty prowadzące do zwycięstwa. Wygrana możliwa jest na czterech torach: siły, prestiżu, popularności i legendarnego osiągnięcia. Tu liczy się czas i strategia, a szybciej nie zawsze znaczy lepiej! Zwycięzcą zostanie bowiem gracz, który zarządza i inwestuje swój czas najskuteczniej.
1
Opublikowano: 2023-02-02 19:00:27 przez Wolvie
Caylus 1303
Cena: 100.00 zł Xjoy
303 rok. Wojna z Anglią dobiegła końca, ale prowincja Gujenna nadal pozostaje pod jej panowaniem. Położony tuż przy granicy zamek Caylus wymaga umocnień i modernizacji. Ty, jako mistrz budowniczy, odpowiadasz za dostarczanie materiałów, żywności i siły roboczej, tak, aby budowa przyniosła jak najlepsze efekty w jak najkrótszym czasie. Aby osiągnąć cel, będziesz konstruować budynki i rekrutować wykwalifikowanych pracowników, a także zarządzać nimi, by byli jak najefektywniejsi. Ich praca może zapewnić Ci chwałę i prestiż!