I-SZOP.pl
porównywarka cen
I-SZOP.pl - wyszukiwarka gier planszowych, karcianych, RPG, kolekcjonerskich, figurkowych i bitewnych - porównaj ceny w sklepach internetowych
Nasza strona internetowa wyświetla reklamy - utrzymujemy ją w ten sposób.
Prosimy - rozważ wsparcie dla nas, umieszczając tę stronę na białej liście w Twojej wtyczce do blokowania reklam.
Flamecraft
Massive Darkness
Aeon's End
GORĄCE OKAZJE
Słup ognia
Słup ognia
109.00 zł
Sonar
Sonar
29.99 zł
4Mation
4Mation
64.97 zł
Mezo
Mezo
128.95 zł
Włościanie
Włościanie
56.60 zł
NAJNOWSZE OKAZJE
1
Opublikowano: 2022-11-14 22:27:33 przez Wolvie
Odfrunęło z Wiatrem
Cena: 48.92 zł TaniaKsiazka
Świetna gra dla całej rodziny pozwalająca na wspólne spędzenie wolnego czasu. "Odfrunęło z wiatrem" to nietypowa planszówka ucząca percepcji i planowania, a także umożliwiająca poznanie metod obrazowania piękna przyrody. Ta gra z pewnością przywoła wspomnienia u każdego, kto choćby raz wybrał się na leśną polanę lub łąkę w celu uwieczniania aparatem jej piękna. Czy będzie to zielona trawa kołysząca się na wietrze, czy skąpane w rannej rosie kwiaty, na które pada światło słoneczne - "Odfrunęło z wiatrem" odświeży i przypomni te cudowne obrazy.
1
Opublikowano: 2022-11-14 22:25:18 przez Wolvie
Pracownia Snów
Cena: 99.90 zł AM76
Zagubiony w labiryncie nieprzespanych nocy, szukasz sposobu na odzyskanie kontroli nad swoimi snami. Twoja świadomość wędruje nieznanymi ścieżkami, by w końcu doprowadzić Cię na skraj nieznanego świata, w którym krajobraz nieustannie się zmienia. Nie mogąc się doczekać, aby odkryć co kryje się w tym tajemniczym miejscu, decydujesz się skoczyć i doświadczyć świadomego snu.
1
Opublikowano: 2022-11-14 22:16:51 przez Wolvie
Moje Miasto
Cena: 99.00 zł Planszak
Po długiej podróży w końcu dotarliście do nowego, wspaniałego świata. Od razu zabieracie się do budowy i rozwoju waszych miast! Moje miasto to gra typu legacy. Oznacza to, że w trakcie kolejnych partii gra będzie się zmieniać i ewoluować. Każdy gracz otrzyma własną planszę miasta, którą będzie nieustannie projektował na nowo. Gra podzielona została na rozdziały składające się z 3 następujących po sobie epizodów. Dla każdego rozdziału została przygotowana specjalna koperta, zawierająca nowe zasady i elementy pozwalające zmienić grę. Podczas 24 wyjątkowych epizodów gracze stworzą swoje miasta i doświadczą ich rozwoju aż po epokę industrializacji.
1
Opublikowano: 2022-11-14 22:13:05 przez Wolvie
Manhattan
Cena: 49.00 zł Planszak
Drapacze chmur to współczesny symbol władzy i potęgi. Przemierzaj największe światowe metropolie i poszerzaj w nich swoje wpływy. W tym wyścigu do bogactwa zwyciężyć może tylko ta osoba, która najlepiej zaplanuje światową ekspansję. Manhattan to najnowsza odsłona gry, który od ponad dwóch dekad uznawana jest za klasykę gatunku. Za prostymi zasadami, które można wytłumaczyć dosłownie w pięć minut kryje się głębia, którą docenili gracze i krytycy na całym świecie.
1
Opublikowano: 2022-11-06 16:43:17 przez Wolvie
Stroganov
Cena: 75.00 zł ALEplanszowki
W grze wcielacie się w członków rodziny Stroganov, wysyłających kozackich myśliwych, by eksplorowali wschodnią część Syberii.